2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Brasov
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Brasov
Postat 17 aprilie 2024

Bucatar A la Carte

Localizare

Brasov

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)CUI / CIF: RO 36454326

Ai o pasiune pentru ospitalitate și pentru tot ce înseamnă bucătărie?

Îți plac provocările și îți surâde ideea de a face parte din echipa premergătoare deschiderii unui hotel?

Te entuziasmează ideea de a oferi experiențe gastronomice memorabile?

Te încântă ideea de a face ca fiecare moment să conteze?

Dacă răspunsul la toate aceste întrebări este afirmativ, atunci vrem să te cunoaștem!

Cerinte

  • Experiență dovedită de 2 ani într-un restaurant cu reputație bună;

  • Cursuri de specialitate – calificare bucătar

  • Eficiență și disponibilitate;

  • Simțul responsabilității;

  • Dexteritate;

  • Abilități de organizare și coordonare;

Beneficii

  • Tichete de masă

  • Asigurare medicală

  • Rate preferențiale de angajat în toate hotelurile Radisson Hotel Group

  • Bonusuri de performanță

  • Mediu de lucru dinamic

  • Training-uri adaptate la nevoile individuale

  • Suport în dezvoltarea profesională și personală

Responsabilitati

  • Pregătirea preparatelor culinare în colaborare cu Sous Chef și echipa;

  • Verificarea și curățarea echipamentelor din zona sa;

  • Asigurarea curățeniei zonelor de lucru și de depozitare, în conformitate cu standardele HACCP;

  • Respectarea legislației muncii în domeniul său;

  • Respectarea instrucțiunilor de siguranță la utilizarea echipamentelor disponibile;

  • Menținerea standardelor profesionale de calitate a alimentelor și de igienizare;

  • Recepționarea alimentelor în conformitate cu lista de specificații a produselor în ceea ce privește calitatea și data de expirare;

  • Efectuarea inventarului lunar împreună cu echipa;

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 252426830