2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Brasov
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Brasov
Casa Cranta
Postat 25 aprilie 2024

Bucatar Pensiune Casa Cranta

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

Pensiune - restaurant ”Casa Cranța” din Brașov angajează personal pentru postul de Bucatar.

Suntem în căutarea unui bucătar cu experienta pentru a se alătura echipei noastre.

Profilul Candidatului:

  • Experienta relevanta in domeniul culinar;

  • Cunostinte despre tehnici de gatit si utilizarea echipamentelor de bucatarie;

  • Abilitati excelente de organizare si gestionare a timpului;

  • Atentie la detalii si orientare catre calitate;

  • Capacitatea de a lucra eficient in echipa;

Responsabilitati principale:

  • Pregatirea si gatirea diverselor tipuri de mancaruri conform standardelor noastre

  • Asigurarea respectarii standardelor de igiena si siguranta alimentului;

  • Asigurarea calitatii si prezentarii estetice a preparatelor;

  • Aducerea aportului la dezvoltarea de meniuri creative;

  • Aprovizionarea si gestionarea stocului de ingrediente;

  • Colaborarea cu echipa pentru mentinerea unui mediu de lucru eficient si organizat;

Beneficiile de a lucra în echipa noastră:

  • Un mediu de lucru profesionist;

  • Posibilitatea de a-ți dezvolta abilitățile culinare;

  • O echipă prietenoasă dedicata intr-un ambient de lucru placut;

  • O masa asigurata pe zi

  • Bonuri de masa

  • Salariu motivant

Dacă sunteți o persoană capabila, serioasa, cu o atitudine pozitivă și dornică să oferiți servicii excelente, vă invităm să aplicați pentru această poziție.

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 268085696