2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Spalatori vase
  5. Spalatori vase - Bucuresti - Ilfov
  6. Spalatori vase - Bucuresti
  7. Spalatori vase - Sectorul 1
Postat 15 aprilie 2024

Bucatarie de productie cauta personal CURATENIE zona statia M Pipera

Salariu

2 800 - 3 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 42171456

Suntem o bucatarie de productie situata langa statia de metrou Pipera

Cautăm persoane motivate și talentate pentru a se alătura echipei noastre de curățenie. Suntem în căutarea unui candidat dedicat și capabil să preia responsabilitățile de a menține locația noastră curată și ordonată.

Program de lucru:

2 zile cu 2 zile (libere) de la 06:00 - 18:00

Responsabilitățile includ:

- Curățarea băilor, vestiarelor, bucătăriei și spațiului exterior;

- Menținerea stocului de produse de curățare și a echipamentelor de curățenie;

- Respectarea normelor de igienă și siguranță alimentară;

- Coordonarea cu personalul de bucătărie pentru a garanta un mediu curat și sigur.

Cerințe:

- Experiență anterioară în domeniul curățeniei, de preferat în cadrul unui restaurant sau spațiu comercial;

- Abilități de comunicare și coordonare cu colegii de muncă;

- Atent și riguros în respectarea normelor de igienă și siguranță alimentară;

- Rezistent la programul de lucru și la sarcinile fizice.

Oferim un pachet salarial atractiv, în funcție de experiența și de abilitățile dvs. profesionale, astfel încât să vă simțiți apreciat și motivat pentru a face o treabă excelentă în compania noastră.

Dacă sunteți interesat să faceți parte din echipa noastră de curățenie, vă rugăm să ne contactati. Vă mulțumim pentru interesul dvs. și așteptăm cu nerăbdare să lucrăm împreuna!

Oferim Salariu Atractiv

3,000 lei NET

Masa inclusa

Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ne contactati telefonic.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 250357253