2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Bucuresti - Ilfov
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Bucuresti
  7. Bucatar - ajutor bucatar - Sectorul 2
Postat 20 mai 2024

Team Leader echipa mica

Salariu

3 800 - 4 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 42171456

Oportunitate de carieră: Team Leader în Bucătăria de Producție

Suntem în căutarea unui coleg/colega dedicat și pasionat pentru a se alătura echipei noastre în calitate de Team Leader în bucătăria noastră de producție. Ca Team Leader, veți avea oportunitatea de a vă folosi abilitățile de lider și experiența în gestionarea echipei pentru a asigura o producție eficientă și de calitate în cadrul bucătăriei noastre.

Responsabilități:

  • Supervizarea echipei de producție pentru a asigura respectarea standardelor de calitate și igienă.

  • Organizarea și coordonarea sarcinilor zilnice ale echipei, asigurându-vă că toate termenele limită sunt respectate.

  • Instruirea și dezvoltarea membrilor echipei în vederea creșterii performanței individuale și a echipei.

  • Monitorizarea stocurilor de materii prime și a echipamentelor, gestionând eficient resursele disponibile.

  • Colaborarea cu departamentele relevante pentru a asigura o comunicare și o colaborare eficiente în cadrul întregului proces de producție.

  • Implementarea și menținerea standardelor de siguranță alimentară și de securitate la locul de muncă.

Cerințe:

  • Experiență anterioară într-o poziție similară într-o bucătărie de producție sau în domeniul ospitalității.

  • Abilități excelente de comunicare și capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și în ritm rapid.

  • Capacitatea demonstrată de a fi un lider inspirațional și de a motiva echipa pentru atingerea obiectivelor stabilite.

  • Cunoștințe solide în domeniul siguranței alimentare și a standardelor de igienă.

  • Capacitatea de a lua decizii eficiente în situații de presiune și de a rezolva problemele operaționale în mod rapid și eficient.

Dacă sunteți o persoană proactivă, orientată către rezultate și dornică să vă alăturați unei echipe dinamice și inovatoare, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs.

Așteptăm cu nerăbdare să aflăm mai multe despre dumneavoastră și să vă avem în echipă!

Echipa FAYN

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 264319873