2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Iasi
  6. Operatori productie, confectioneri - Iasi
Postat 20 mai 2024

Caffe Corsini angajează operator automate bauturi calde si reci

Salariu

2 700 - 2 800 lei

Localizare

Iasi

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Program de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2

Caffe Corsini angajează operator automate bauturi calde si reci.

Avem 2 posturi disponibile

Căutăm o persoană:

  • responsabilă și serioasă;

  • atentă la detalii;

  • dinamică;

  • orientată către rezultat;

  • creativă, cu spirit de inițiativă ;

  • cu permis de conducere.

Atribuțiile principale vor fi:

  • întreținerea automatelor de bauturi calde și reci (produse);

  • igienizarea automatelor;

  • mentinerea în stare buna de funcționare a automatelor;

  • completarea responsabila a rapoartelor zilnice.

Beneficii :

  • bonusuri de sarbatori ( Paste/ Craciun/ 1 iunie );

  • masina de serviciu ( VW CADDY);

  • transport asigurat;

  • bonuri de masa;

  • posibilități de dezvoltare profesională și promovare.

Program de lucru:

L-V 06:00 - 14:00

S 08:00-12:00 ( pentru verificari dacă e nevoie și alimentare acolo unde este cazul)

Jobul este full time, disponibil în Iași.

Pentru detalii și depunerea CV-urilor pe whatsap si sau email ,

te rugăm să ne lași CV-ul numărul din contact ( 07********39. ) sau în anunțul de pe O.L.X.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 262505097