2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal curatenie si cameristi
  5. Personal curatenie si cameristi - Constanta
  6. Personal curatenie si cameristi - Mamaia
Postat 11 aprilie 2024

Camerista APART HOTEL in Mamaia

Localizare

Mamaia

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Numarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO2041309

Descriere

Angajeaza CAMERISTA

Responsabilitati:

·         Efectueaza serviciul de curatenie in spatiile de cazare alocate, conform gradului de ocupare, respectand procedurile de lucru si standardele de calitate;

·         Verifica inventarul spațiilor de cazare: lenjerii pat, prosoape, echipamente

·         Completeaza si inlocuieste, in functie de necesitati, consumabilele si le aranjeaza conform normelor interne

·         Verifica starea echipamentelor si a dotarilor din camere;

·         Anunță persoanele responsabile în cazul în care apar situații de distrugeri, spargeri;

·         Execută orice alte dispoziţii date de superiorul ierarhic direct în realizarea strategiilor pe termen scurt ale aprarthotelului în limitele respectării temeiului legal.

Candidatul ideal:

·         Candidat cu domiciliul  in Constanta

·         Cunoasterea normelor tehnologice de curatenie a spatiilor de cazare

·         Capacitatea de a folosi telefoane de tip smartphone/Aplicația Whatsapp.

·         Cunoasterea unei unei limbi straine la nivel conversational, constituie un avantaj

·         Aspect ingrijit

·         Simt gospodaresc

·         Simt al detaliului

·         Responsabilitate si Seriozitate

Localitate

Mamaia,

Constanta

Constanta, Mamaia
ID: 268826762