2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal curatenie si cameristi
  5. Personal curatenie si cameristi - Constanta
  6. Personal curatenie si cameristi - Constanta
Postat 25 aprilie 2024

Housekeeping / Camerista (f/m) (oferim cazare) - Villa Caprice

Salariu

3 000 - 4 500 lei

Localizare

Constanta

Suntem in cautarea unei persoane motivate pentru a ni se la Villa Caprice, o pensiune turistica situata in centrul orasului Constanta.

Daca esti o persoana organizata, entuziasta si iti doresti sa faci parte dintr-un mediu de lucru dinamic, te invitam sa aplici pentru posturile disponibile.

Posturi permanente si sezoniere

Responsabilitati principale:

  • Asigurarea curateniei si igienei in camere, holuri si spatii comune

  • Gestionarea lenjeriei de pat si a prosoapelor

  • Raspunderea la solicitarile oaspetilor si oferirea de asistenta in caz de nevoie

Cerinte:

  • Limba engleza sau alta limba straina la nivel conversational reprezinta un avantaj

  • Experienta anterioara in domeniul housekeeping reprezinta un avantaj

  • Atitudine pozitiva, abilitati excelente de comunicare si capacitate de lucru in echipa

  • Disponibilitate pentru program flexibil, inclusiv weekend-uri si sarbatori

Oferim:

  • Mediu de lucru placut intr-o locatie centrala

  • Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa profesionista

  • Salariu competitiv

  • Training si dezvoltare profesionala continua

  • Posibilitatea de cazare pentru cei care nu sunt din zona

Avem posibilitatea de a oferi cazare.

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 267468306