2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Operatori utilaje
  5. Operatori utilaje - Arad
  6. Operatori utilaje - Arad
Postat 15 aprilie 2024

Carosari-Verbita Truck angajeaza OPERATOR CNC,

Localizare

Arad

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO18200702

Descriere

Responsabilități:

  • Programarea și operarea mașinilor CNC Abkant si Ghilotina pentru a produce piese metalice conform specificațiilor

  • Verificarea calității pieselor prelucrate și ajustarea setărilor mașinii, după caz

  • Întreținerea și curățarea regulată a echipamentului pentru a asigura funcționarea corectă

  • Respectarea standardelor de siguranță și a regulilor de lucru stabilite

  • Colaborarea cu echipa de producție pentru a asigura fluxul eficient al procesului de fabricație

Cerințe:

  • Experiență anterioară în operarea mașinilor CNC Abkant si Ghilotina

  • Capacitatea de a citi și interpreta desene tehnice

  • Atenție la detalii și abilități bune de rezolvare a problemelor

  • Abilități bune de comunicare și capacitatea de a lucra în echipă

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și stimulant

  • Posibilitatea de a avansa în carieră și de a-ți dezvolta abilitățile tehnice

  • Beneficii competitive și pachet salarial atractiv+ bonusuri si tichete de masa

  • Mediu de lucru sigur și respectuos

Mai multe detalii la sediul societatii din Arad , Calea Aurel Vlaicu Nr.282/2-3

Localitate

Arad,

Arad

Arad
ID: 268786646