2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Cluj
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Cluj-Napoca
itolan
Postat 29 aprilie 2024

Carrefour 2 angajeaza tehnician intretinere

Localizare

Cluj-Napoca

Full time

Program de munca: Program normal

Descriere

TEHNICIAN ÎNTREȚINERE

Principalele tale responsabilități:

- Realizarea operațiunilor curente de întretinere și repararea pentru echipamentele, utilajele și bunurile

magazinului, în vederea asigurării funcționării acestora;

- Asigurarea aspectului comercial al magazinului din punct de vedere al departamentului Întreținere.

Profilul pe care îl căutăm:

- Să deții diplomă de calificare într-un domeniu tehnic, de preferat de electrician, și să ai experiență

relevantă de lucru.

Ceea ce oferim:

• Tichete de masă

• Prime de Paști și Crăciun;

• Asigurare medicală privată

• Sporuri pentru weekendurile lucrate

• Ajutoare si prime pentru evenimente deosebite (naștere copil, căsătorie, deces)

• Mediu de lucru plăcut, bazat pe încredere și autonomie;

• Oportunități de dezvoltare atât profesionale, cât și personale;

• Cursuri de formare adaptate nevoilor tale.

*Dacă profilul tău se potrivește rolurilor disponibile din Lumea Carrefour, vei fi contactat telefonic

pentru a face parte din procesul nostru de selecție.

La Carrefour încurajăm persoanele cu dizabilități, pe cei care provin din minoritățile etnice sau aflate în

dificultate și/sau din grupuri defavorizate care doresc un loc de muncă, să se dezvolte profesional, să

obțină competente și să se bucure de aceleași oportunități ca și alții! Punem preț pe egalitatea de șanse și

incluziune și susținem diversitatea în echipele noastre, dincolo de gen, vârstă, etnie, religie.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 268742905