2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Olt
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Slatina
Postat 16 mai 2024

Casier la HappyMixGrill

Localizare

Slatina

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

Vrei să faci parte din echipa noastră plină de energie și să contribui la crearea unei experiențe memorabile pentru clienții noștri la HappyMixGrill? Căutăm un casier pasionat de domeniul ospitalității și dornic să ofere un serviciu de calitate într-un mediu vibrant și prietenos.

Responsabilități:

Întâmpinarea clienților cu zâmbetul pe buze și oferirea unei experiențe plăcute încă de la început.

Procesarea comenzilor și încasarea plăților în mod precis și eficient, folosind sistemul nostru de POS.

Oferirea de informații despre meniu, promoții sau alte oferte speciale disponibile.

Menținerea curățeniei și a ordinei în zona de lucru, inclusiv a spațiului de casă.

Colaborarea strânsă cu echipa pentru a asigura fluxul de lucru eficient și pentru a răspunde nevoilor clienților.

Cerințe:

Experiență anterioară în domeniul ospitalității sau experiență similară într-o poziție de casier este un avantaj, dar nu este obligatorie. Suntem deschiși să instruim candidații motivați și dornici să învețe.

Abilități excelente de comunicare și atenție la detalii.

Abilitatea de a lucra eficient într-un mediu aglomerat și capacitatea de a menține calmul în situații stresante.

Flexibilitate pentru a lucra în ture variate.

Beneficii:

Salariu competitiv și posibilitatea de a avansa în cadrul companiei în funcție de performanțe.

Mediu de lucru dinamic și plin de energie, alături de o echipă dedicată.

Training și dezvoltare profesională continuă pentru a-ți dezvolta abilitățile.

Oportunități de a contribui la creșterea și dezvoltarea restaurantului nostru.

Beneficii suplimentare, inclusiv reduceri pentru angajați și evenimente speciale pentru echipă.

Dacă ești o persoană amabilă, orientată către clienți și dornică să lucrezi într-un mediu dinamic, te invităm să aplici pentru poziția de casier la HappyMixGrill! Contactează-ne la numărul de telefon din anunț. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să construim împreună o experiență memorabilă pentru clienții noștri!

Localitate

Slatina,

Olt

Olt, Slatina
ID: 269192044