2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Cluj
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Cluj-Napoca
Postat 25 aprilie 2024

Casier-Lucrator comercial magazine HOME GARDEN Cluj-Napoca

Localizare

Cluj-Napoca

Full time

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

Cerințe:

  • Experiență în domeniu constituie un avantaj;
  • Capacități bune de comunicare în lucrul cu clienții,prudență sporită.
  • Responsabiliate, spirit de echipă;
  • Ne dorim o persoană activă și implicată.

Conditii:

  • Program de lucru full-time;
  • Contract pe o perioadă nedeterminată;
  • Transport decontat;
  • Toate drepturile salariale trecute in contractul de munca;
  • Posibilitatea de activa suplimentar și în alte locații;
  • Orele suplimentare sunt achitate;
  • Tichete de masa;
  • Bonus performanta;
  • Target lunar;
  • Mediu de lucru plăcut, echipă prietenoasă;

Responsabilități:

  • Activitate de casieră în magazinele Homegarden din Cluj-Napoca;
  • Seriozitate
  • Perseverenta
  • Conform fisei postului

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 220259780