2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti - Ilfov
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti
  6. Casieri - Lucratori comerciali - Sectorul 6
Postat 25 aprilie 2024

Casier - lucrator comercial statie distributie carburanti

Salariu

5 000 - 6 500 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 4CUI / CIF: 13920389

Descriere

Descrierea jobului

Sarcinile si activitatile postului

  • Executa operatiuni pe casa de marcat; Asigura necesarul de marfa la raft; Realizeaza etichetarea si afisarea produselor in functie de cerintele curente; Asigura afisarea pretului si traducerea etichetelor produselor; Asigura igiena rafturilor , magazinului ,platoului, depozitelor ,vestiarului; Executa operatiuni de manevrare si receptie marfa; Executa operatiuni de monitorizare a produselor; Executa operatiuni de servicii catre clienti; Executa operatiuni de promovare a vanzarilor, si a campaniilor promotionale; Efectueaza inventare.

Puncte de lucru:

  • Bulevardul Iuliu Maniu 8, S 6 Bucuresti - Mol Politehnica; Bulevardul Iuliu Maniu 194, S 6 Bucuresti - Mol Pacii;

Salariul de baza / sporuri :

  • Salariul de baza intre 3500 lei - 6000 lei (brut);

  • Tichete masa 35 lei / zi lucrata

  • Pentru munca prestata in timpul noptii - 25 % din salariul de baza corespunzator orelor prestate in timpul noptii;

  • Pentru munca prestata in zilele de repaus saptamanal de sambata si duminica-50 % din salariul de baza aplicat la orele prestate in aceasta perioada; Pentru munca prestata in zilele de sarbatori legale – 100% din salariul de baza corespunzator muncii prestate in programul normal de lucru;

  • Pentru munca suplimentara - 100% din salariul de baza corespunzator duratei acesteia;

  • Descrierea companiei

Firma distributie carburanti - comert retail , partener MOL ROMANIA .

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 231733941