2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Brasov
  6. Muncitori constructii - Brasov
Postat 06 mai 2024

Cautăm Ajutor de Dulgher

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO48583162

Suntem în căutarea unui ajutor de dulgher dedicat și talentat pentru a se alătura echipei noastre.

Candidatul ideal ar trebui să fie capabil să efectueze diverse sarcini de tâmplărie și finisare. Abilități de comunicare și capacitatea de a lucra în echipă sunt esențiale.

Dacă sunteți interesat și îndepliniți cerințele de mai sus, vă rugăm ne contactați telefonic pentru mai multe informații.

Responsabilități:

- Asistă dulgherii în lucrările de tâmplărie și finisare

- Ajută la pregătirea și asamblarea materialelor

- Urmează instrucțiunile supervisorilor pentru a finaliza proiectele în timp util

- Menține un mediu de lucru curat și ordonat

Cerințe:

- Experiență anterioară în tâmplărie sau domenii conexe este un avantaj

- Abilități excelente de comunicare și capacitatea de a lucra în echipă

- Atitudine pozitivă și atenție la detalii

- Capacitatea de a lucra în condiții de stres și respectând termenele limită

Așteptăm cu nerăbdare să primim aplicația dumneavoastra!

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 269539168