2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Bucuresti - Ilfov
  6. Personal necalificat - Bucuresti
  7. Personal necalificat - Sectorul 3
Postat 10 mai 2024

Cautam Asistenta Vanzari / depozit ambalaje Bio

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Angajam asistena vanzari in depozit de ambalaje Bio

Responsabilități:

Asistența în procesul de vânzare, inclusiv preluarea comenzilor de la clienți și procesarea acestora în sistem.

Asigurarea unei experiențe de cumpărare pozitive pentru clienți prin furnizarea de informații despre produse, prețuri și disponibilitate.

Gestionarea inventarului și a stocurilor în depozit.

Colaborarea strânsă cu echipa de vânzări pentru atingerea obiectivelor stabilite.

Întreținerea relațiilor cu clienții și oferirea de suport în rezolvarea problemelor sau a întrebărilor acestora.

Cerințe:

Cunoștințe solide de operare PC, inclusiv Excel și Microsoft Office.

Cazier judiciar curat.

Experiență anterioară în domeniu minim 6 luni

Oferim:

Salariu competitiv: 3000 lei net.

Tichete de masă în valoare de 700 lei.

Program de lucru stabil: 08:30 - 17:00.

Contract de muncă

Locație: Sectorul 3, București.

Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon din anunt

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 270007450