2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Constanta
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Constanta
Postat 23 aprilie 2024

Cautam Barista & Bartender

Salariu

3 000 - 3 500 lei

Localizare

Constanta

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO31699619

Descriere

Candidatul ideal:

Suntem o echipa mica, asa ca ne-ar placea sa gasim pe cineva care:

  • este prietenos si deschis

  • interesat sa se dezvolte intr-un mediu creativ

  • sa aibe putina experienta, ar fi ideal

  • atitudine pozitiva si interes pentru oameni

Descrierea jobului:

Jobul nu este cu nimic diferit de ceea ce face un barista/bartender! Oferim un salariu competitiv, o parte egala din tips, un loc de munca placut.

Descrierea companiei:

Cafe Bonjour o sa fie o cafenea altfel! O locatie si un mediu diferit cu un meniu dinamic, cafea de specialitate, bauturi non-alcoolice & cocktails, inghetata plus cateva produse de patiserie bistro.

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 268672765