2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Botosani
  6. Reprezentanti vanzari - Botosani
Dexter IT
Postat Azi la 09:47

Cautam coleg pentru echipa dEXTER.

Salariu

2 000 - 4 000 lei

Localizare

Botosani

Nivelul de studii: NecalificatComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

Dexter caută un vanzator pasionat și dedicat pentru a se alătura echipei noastre din magazin.

Dacă ești o persoană comunicativă, organizată și îți place să lucrezi cu tehnologia, te așteptăm să aplici pentru poziția noastră vacantă.

Responsabilitățile includ, dar nu se limitează la:

  • Preluarea și predarea produselor

  • Completarea fișelor de service și a bonurilor de comandă

  • Oferirea corectă a prețului și timpului de rezolvare a problemei

  • Emiterea bonului fiscal și/sau a facturii, certificatului de garanție etc.

  • Identificarea cu succes a problemelor primare, cum ar fi display-ul defect sau mufa de alimentare defectă

  • Executarea serviciilor primare, cum ar fi curățarea mufelor de alimentare a telefoanelor, aplicarea foliilor pe telefoane etc.

  • Evidența și organizarea produselor în service

  • Comunicarea eficientă cu clienții și tehnicienii

Cerințe:

  • Pasiune pentru domeniul IT

  • Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții

  • Atitudine proactivă și dorința de a învăța și dezvolta abilități noi

  • Capacitatea de a lucra independent și în echipă

  • Orientare către detalii și dorința de a oferi cea mai bună experiență clienților

  • Cunoștințe de bază în domeniul tehnologiei și al reparațiilor IT (constituie un avantaj)

Oferim:

  • Salariu competitiv între 2000 și 4000 lei net, în funcție de experiență

  • Posibilitatea de formare profesională în domeniul reparațiilor IT sau vânzărilor

  • Oportunități de dezvoltare și avansare în cadrul companiei

Dacă ești interesat să faci parte din echipa noastră și să-ți construiești o carieră într-un domeniu dinamic și inovator, te rugăm să trimiți CV-ul prin mesaj privat pe OLX până la data de 30.04.2024.

Totodată, pentru cei cu cunoștințe tehnice avansate, avem disponibilă și poziția de tehnician.

Te așteptăm să faci parte din echipa noastră Dexter și să contribui la oferirea celor mai bune servicii clienților noștri!

Localitate

Botosani,

Botosani

Botosani
ID: 253347097