2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Hunedoara
  5. Alte locuri de munca - Petrosani
Postat 10 aprilie 2024

Cautam colegi florar-decorator

Localizare

Petrosani

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2

Florărie cu 15 ani experiență in crearea de buchete si aranjamente florale pentru orice eveniment. Comercializăm o varietate mare de flori, plante decorative si accesorii pentru acestea intr-un magazin cu un mediu ambiant plăcut pentru clienți.

In prezent cautăm colegi dedicați, motivați cu inclinații artistice.

Responsabilități:

  • Consilierea si servirea clienților

  • Crearea unor produse de calitate

  • Comunicarea placută cu clienții

  • Asigurarea ordinii și curațeniei in magazin

Cerințe:

  • Minim absolvent de liceu

  • Plăcerea de a lucra cu flori

  • Bun comunicator cu clienții

  • Simț dezvoltat pentru culori și estetică

  • Cunoștințe utilizare calculator

Vă oferim oprtunitatea de a invăța crearea produselor finite intr-un mediu plăcut și colegial.

Vă comunicăm programul de lucru si salariul la interviu.

Localitate

Petrosani,

Hunedoara

Hunedoara, Petrosani
ID: 268382153