2. Locuri de munca
  3. Call center - Suport clienti
  4. Romana
  5. Romana - Valcea
  6. Romana - Ramnicu Valcea
Dragos
Postat 26 aprilie 2024

Cautam operator call center pentru magazin online in Rm. Valcea

Localizare

Ramnicu Valcea

Tip contract

Determinat

Echipa DY Fashion caută o colegă nouă pentru postul de operat call center. Persoana trebuie să fie din jud. Vâlcea!

Descrierea postului:

  • Responsabilitățile includ preluarea apelurilor și a mesajelor primite de la clienți, oferirea de asistență și răspunsuri la întrebările acestora într-un mod profesionist și eficient, înregistrarea corectă a datelor și soluționarea problemelor în conformitate cu politica companiei noastre. Candidatul ideal trebuie să posede abilități excelente de comunicare verbală și scrisă, să fie capabil să lucreze sub presiune și să fie orientat către satisfacerea clienților. Experiența anterioară în domeniul serviciilor clienți este un avantaj, dar nu este obligatorie

  • Asocierea tabelelor de mărimi și măsurarea produselor când este nevoie.

Cerințe:

  • Orientare către satisfacerea clienților: Dorința de a oferi cea mai bună experiență clienților prin furnizarea de soluții prompte și adecvate și prin asigurarea unei interacțiuni pozitive în orice situație.

  • Persoană comunicativă, proactivă și dornică să învețe lucruri noi;;

  • Atitudine pozitivă și abilități excelente de comunicare și relaționare, atât cu clienții, cât și cu colegii;

  • Orientare către soluționarea problemelor clienților;

  • Minime cunoștințe despre îmbrăcămintea de damă;

Salariu motivant plus bonuri de masă, JOB STABIL pe perioada foarte lungă, carte de muncă, program de lucru de luni până vineri, între orele 8-16. Locația este pe Bulevardul Dem Rădulescu.

DY Fashion este un magazin online care din 2012 încânta publicul feminim cu îmbrăcăminte de cea mai înalta calitate. Avem peste 250.000 de cliente din România. Suntem o echipa tânăra și dinamică de 15 de persoane.

Localitate

Ramnicu Valcea,

Valcea

Valcea, Ramnicu Valcea
ID: 218136107