2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Bucuresti - Ilfov
  6. Asistent manager si secretariat - Bucuresti
  7. Asistent manager si secretariat - Sectorul 4
angajari.twentytopmodels
Postat 24 mai 2024

Cautam secretara

Salariu

2 500 - 4 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 4

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilRecrutare la distantaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 10CUI / CIF: 49740567

Căutăm o persoană talentată, dedicată și organizată pentru a ocupa poziția de Secretară, care să ne ajute să menținem eficiența operațională și să gestionăm aspectele administrative ale comunității noastre.

Responsabilități principale:

Gestionarea corespondenței și comunicarea eficientă cu membrii comunității TwentyTopModels.

Programarea întâlnirilor și a evenimentelor, precum și gestionarea calendarului social.

Asigurarea bunei funcționări a biroului, inclusiv gestionarea stocului de birou și a necesităților acestuia.

Asistența în organizarea ședințelor și a evenimentelor comunității.

Cerințe:

Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă.

Abilități organizatorice puternice și atenție la detalii.

Capacitate de a lucra cu confidențialitate și de a gestiona informațiile sensibile.

Cunoștințe de bază de utilizare a computerului și a software-urilor de birou (Google Drive, Google Sheets etc).

Atitudine pozitivă, flexibilitate și abilitatea de a lucra într-un mediu dinamic.

Dacă sunteți o persoană entuziastă, dornică să facă parte dintr-o comunitate modernă și inovatoare, vă invităm să aplicați.

TwentyTopModels oferă un mediu de lucru deschis și incluziv, cu o echipă dedicată și motivată care încurajează creativitatea și inovația. Oferim oportunități de dezvoltare profesională și un pachet salarial competitiv.

Suntem nerăbdători să vă cunoaștem și să explorăm împreună viitoarea colaborare. Vă mulțumim pentru interesul manifestat!

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 4
ID: 263051391