2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Arges
  5. Alte locuri de munca - Pitesti
Postat 21 aprilie 2024

Căutăm.un coleg in publicitate

Salariu

3 500 - 5 000 lei

Localizare

Pitesti

Nivelul de studii: AbsolventMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Suntem o firmă de producție publicitară și tipografică, specializată în realizarea materialelor publicitare și de marketing, .Cautam o persoana dinamica dispusa sa invete productia de litere volumetrice, casete luminoase, printarea de materiale diverse, etc .Compania noastră utilizează, ca tehnologicii de imprimare, tiparul digital în coală, printare din rolă cu ecosolvent, imprimarea flatbed UV, dar si gravura laser CO2 si fiber.Suntem o echipă restrânsă, tânără, comunicativă, dinamică și flexibilă, dornică să-și cunoască noii colegi.

Descrierea jobului

  • Pregătește de print fișierele transmise de clienți;

  • Se asigură că fișierele, transmise către departamentul de print, respectă cerințele tehnice și ale clienților;

  • Realizează grafica conform specificațiilor clienților;

  • Ține legatura cu clienții pentru stabilirea detaliilor, în funcție de scenariu.

  • Participa la realizarea materialelor publicitare

  • Candidatul Ideal

    • Este serios și punctual;

    • Are experiență în domeniul producției tipografice / publicitare;

    • Are cunostințe solide de CorelDRAW și suita Adobe;

    • Este creativ și are cunoștințe de DTP;

Localitate

Pitesti,

Arges

Arges, Pitesti
ID: 265528862