2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti - Ilfov
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Corbeanca
Postat 19 aprilie 2024

Cautam urgent Vanzator/Vanzatoare insula DN1 Value Center

Salariu

3 000 - 4 000 lei

Localizare

Corbeanca

Tip contract

Determinat

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

Vanzator entuziast pentru insula in DN1 Value Center ( Buftea- Corbeanca)  pentru Farama de Gabriela Cristea

Salariu fix in mana 3000 de lei + bonusuri in functie de performanta 1000 lei

Program de lucru:

  • Program fix de lucru: 9:00 – 21:00

  • Luni – Miercuri – vineri / o săptămână

  • Marți – Joi – Sambata -Duminica : 9:00 – 21:00 / a doua săptămână

Cerinte si responsabilitati

  • Atitudine mega extra pozitiva si chef de vorbit cu oamenii

  • Experienta in vanzari sau pe un post similar reprezinta un beneficiu

  • Persoana organizata care sa poate intocmi documentele necesare zilnice

  • Persoana amabila, zambareata, comunicativa

  • Cunostinte despre operarea unei case de marcat

  • Atragerea clientilor pentru degustari

  • Vanzarea produselor de patiserie si cofetarie

Salariu fix + bonusuri in functie de vanzarile si comenzile primite  intre 3000-4000 lei/luna

Localitate

Corbeanca,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Corbeanca
ID: 269230078