2. Locuri de munca
  3. Personal medical
  4. Altele
  5. Altele - Bucuresti - Ilfov
  6. Altele - Afumati
Postat 22 aprilie 2024

[Cazare Inclusă] Infirmier(ă) pentru căminul de bătrâni „Sf. Vasile”

Salariu

4 000 - 6 500 lei

Localizare

Afumati

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

Dorim să extindem echipa noastră cu profesioniști dedicati și pasionați, care împărtășesc viziunea noastră și sunt pregătiți să contribuie la îmbunătățirea calității vieții persoanelor în vârstă. Alătură-te nouă și fii parte din echipa noastră de succes în îngrijirea și asistența persoanelor vârstnice.

Cerințe:

  • Diplomă de asistent medical/infirmier sau calificare similară este un avantaj, dar nu este obligatorie.

  • Cu sau fără experiență.

  • Capacitatea de a oferi îngrijire personală și asistență pacienților într-un mod empatic și respectuos.

  • Atitudine pozitivă, dedicare și responsabilitate față de pacienți și colegi.

  • Disponibilitate pentru a lucra în ture și săptămână de lucru de 40 de ore.

  • Capacitatea de a lucra într-un mediu agitat și de a face față situațiilor de urgență.

  • Cunoașterea sau dorința de a învăța procedurile și protocolurile medicale specifice.

Responsabilități:

  • Oferirea de îngrijire personală și asistență medicală pentru pacienții căminului de bătrâni conform standardelor și protocoalelor medicale.

  • Asigurarea confortului și bunăstării pacienților prin activități recreative și de socializare.

  • Monitorizarea stării de sănătate a pacienților și raportarea oricăror schimbări sau probleme medicale către echipa medicală responsabilă.

  • Respectarea confidențialității și a drepturilor pacienților conform legilor și reglementărilor în vigoare.

  • Asigurarea unui mediu curat și sigur pentru pacienți.

  • Colaborarea strânsă cu echipa multidisciplinară pentru a asigura îngrijirea coordonată și de calitate a pacienților.

Beneficii:

  • Salariu atractiv și posibilitatea de avansare în carieră.

  • Training-uri și cursuri de specializare în îngrijirea persoanelor vârstnice și alte domenii relevante.

  • Mediu de lucru plăcut și echipă de colegi profesioniști.

  • Concediu anual și alte beneficii sociale.

  • Cazare inclusă.

  • 1-2 mese pe zi incluse.

Pentru aplicare vă rugăm să ne contactați telefonic la unul din următoarele numere de telefon 07******00 sau 07******92.

Localitate

Afumati,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Afumati
ID: 254893220