2. Locuri de munca
  3. Educatie - Training
  4. Educatie - Training - Cluj
  5. Educatie - Training - Cluj-Napoca
Postat 09 mai 2024

Centru Educațional angajează Educator/Puericultor

Salariu

3 000 - 3 200 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Centrul educațional privat (în cartierul Mărăști) caută educatoare dedicată și pasionată de lucrul cu copiii cu vârste cuprinse între 1.8 ani și 3 ani. Candidatul ideal va avea studii în domeniul psihopedagogiei și va fi o persoană empatică și răbdătoare.

Responsabilități:

Planificarea și implementarea activităților educaționale și de dezvoltare pentru copiii din grupa de vârstă menționată.

Crearea unui mediu sigur, stimulant și susținător pentru dezvoltarea fiecărui copil în parte. Colaborarea strânsă cu colegii și părinții pentru a asigura o experiență educațională de calitate.

Observarea și raportarea progresului și a necesităților individuale ale fiecărui copil.

Cerințe:

Studii superioare în domeniul psihopedagogiei sau într-un domeniu relevant.

Experiență anterioară în lucrul cu copiii, de preferat într-un mediu educațional similar.

Abilități de comunicare și relaționare cu copiii, colegii și părinții.

Empatie și răbdare în interacțiunile cu copiii și în gestionarea diverselor situații.

Dacă ești o persoană entuziastă, pasionată de educația timpurie și dornică să faci o diferență în viețile copiilor, te invităm să aplici pentru această poziție. Trimite-ne CV-ul tău și te vom contacta în cel mai scurt timp. Te așteptăm să te alături echipei noastre!

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 268090836