2. Locuri de munca
  3. Personal medical
  4. Altele
  5. Altele - Vaslui
  6. Altele - Vaslui
Postat 04 aprilie 2024

Centru medical Medclinic din Vaslui, angajeaza asistent medical

Salariu

3 000 - 3 200 lei

Localizare

Vaslui

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 2Recrutare la distantaCUI / CIF: 44297320

Angajăm asistent medical generalist! Candidatul ideal:Emaptie, Aviz de libera practica, certificat de membru OAMMR;

Ai un bagaj solid de cunostinte teoretice;

Ai abilitati de lucru la calculator;

Ai personalitate calda,orientata catre pacient si nevoile acestuia;

Ai atitudine pozitiva;

Ai capacitate de organizare si planificare a timpului si a sarcinilor incredintate;

Esti o persoana disciplinata, responsabila si capabila sa lucreze in echipa.

Responsabilitati: Pregateste in functie de specialitate cabinetul in vederea efectuarii consultatiilor si ajuta medicul la efectuarea lor; Verifica lista cu programarile si anunta managerul de eventualele modificari aparute pe parcursul zilei; Conduce pacientii la cabinetele de specialitate si apoi la receptie pentru achitarea consultatiei in limita disponibilitatilor; Răspunde de pastrarea in bune conditii a aparaturii medicale din dotare si a mobilierului; Efectuează programari pentru consultatii, controale, investigatii clinice si paraclinice la recomandarea medicului. Beneficiile pe care ți le oferim: Contract de muncă full time (8h) pe perioadă nedeterminată; Program flexibil/în ture; Dobândirea de experiență profesională într-un centru medical nou. Mediu de lucru plăcut și antrenant. Dacă te regăsești în cerințele enumerate și îți dorești o asemenea colaborare, trimite-ne CV-ul tău complet pe adresa de email sau contactează-ne la nr.de telefon!

Localitate

Vaslui,

Vaslui

Vaslui
ID: 259073259