2. Locuri de munca
  3. Personal medical
  4. Altele
  5. Altele - Bucuresti - Ilfov
  6. Altele - Bucuresti
  7. Altele - Sectorul 6
Postat 08 mai 2024

Centrul medical Aide-Sante cauta asistenti medicali

Salariu

3 000 - 4 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 24228309

Centrul medical Aide-Sante cauta asistenti medicali pentru punctele de lucru:

sediul central - clinica CRANGASI (Str. E. Farago 49 A, reper: piata Crangasi, metrou Crangasi, magazin Lidl Crangasi, etc) ,

clinica BERCENI  – METALURGIEI (Sos. Berceni 100, reper: metrou Dimitrie Leonida, turnurile Monaco, intersectie Sos. Berceni – Bd. Metalurgiei, STB 147)

Pentru mai multe detalii, va rugam sa ne contactati la numarul de telefon afisat, in intervalul orar 09:00 - 19:00.

Cautam asistenti medicali care sa adere valorilor companiei si sa contribuie alaturi de colegi la cresterea calitatii vietii pacientilor. Ne dorim sa fii colegul nostru, si ne-ar placea sa:

-Ai studii in domeniu (scoala postliceala / facultate de specialitate;

-Ai ALP/ Certificat de membru valabil si vizat la OAMMR;

-Ai asigurarea malpraxis valabila;

-Ai simt ridicat de responsabilitate;

Responsabilitati:

-Recoltarea probelor biologice pentru diverse tipuri de investigatii; -Inregistrarea probelor in sistem

-Pregatirea cabinetelor medicale pentru consultatii si diverse investigatii;

-Efectuarea anumitor manevre medicale alaturi si sub indrumarea mediculu;

-Transmiterea informatiilor pacientilor despre modalitatea de recoltare si pregatire necesara;

Puncte de reper:

Bucurestii Noi: Bd. Bucurestii Noi, parc Bazilescu, metrou Laminorului, STB 97, 112

Dristor: Str. Rm. Valcea, Dristor metrou, magazin Lidl Dristor, piata Bobocica

Berceni: metrou Dimitrie Leonida, turnurile Monaco, intersectie Sos. Berceni – Bd. Metalurgiei, STB 147

Descrierea companiei

AIDE SANTE ofera servicii medicale de asistenta specializata (specialitati medicale, chirurgicale, investigatii paraclinice laborator si imagistica) in regim privat si in contract cu CAS.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 257415744