2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Iasi
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Iasi
Postat 19 aprilie 2024

CHARLOTTE angajeaza lucrător comercial cofetărie si barman ospatar

Salariu

2 000 - 2 900 lei

Localizare

Iasi

Descriere

Descrierea jobului

Ne place sa ne incantam clientii servindu-le cu cea mai mare atentie o bogatie de prajituri, torturi, patiserie, cozonaci si altele.

Cerinte :

seriozitate, corectitudine, implicare,

chip senin si zambitor, decență, spirit de echipa, orientare catre solutii si catre nevoile clientului, rapiditate, invatarea si descurcarea rapida pe sistem de vanzare cu Pos (touch screen) si scanner.

Candidatul ideal trebuie sa fie ordonat, priceput, harnic, capabil sa invete rapid si sa se integreze. Experienta in domeniu constituie un avantaj! Asteptam cv-urile intr-un mesaj.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 235286679