2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bucuresti - Ilfov
  5. Alte locuri de munca - Bucuresti
  6. Alte locuri de munca - Sectorul 5
Postat Azi la 07:56

Cititor contoare energie electrica

Localizare

Bucuresti, Sectorul 5

Full time

Numarul de posturi disponibile: 10

Descriere

Pink Post isi mareste echipa operationala in Bucuresti!

Candidatul Ideal

  • Experienta anterioara intr-o pozitie similara constituie un avantaj;

  • Abilitati tehnice nivel mediu - in vederea utilizarii terminalelor mobile de citire

Descrierea jobului

  • Deplasarea la adresele desemnate zilnic pe zona alocata, in vederea citirii contoarelor de energie electrica;

  • Identificarea si examinarea/verificarea vizuala a contorului si a firidei de bransament (ex. integritate sigilii, etc);

  • Citirea si inscrierea corecta a indexurilor in terminalele mobile de citire;

  • Fotografierea contorului (index si serie contor vizibile);

  • Inregistrarea in terminalul de citire a situatiilor in care indexul nu a putut fi citit (anomalii de citire)

Date de contact: 07********24.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 5
ID: 263043993