2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Bucuresti - Ilfov
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Bucuresti
  7. Bucatar - ajutor bucatar - Sectorul 1
Postat 22 mai 2024

Cofetar - Patiser/Ajutor - Hotel My Continental

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Full time

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

Candidatul Ideal

- Experientă în domeniul cofetărie/patiserie; - Diplomă de calificare în domeniu; - Cunostințe de igienă în alimentația publică; - Creativitate; - Orientare către client; - Persoană ordonată, energică, cu spirit de echipă. - Bune abilități de organizare și de prioritizare a activităților; - Atitudine pozitivă, amabilitate; - Dornic să învețe lucruri noi, atitudine proactiva; - Înalt nivel de responsabilitate.

Descrierea jobului

- Realizează preparate de cofetărie/patiserie care să satisfaca cerințele consumatorilor în conformitate cu standardele de calitate impuse; - Verifică calitatea preparatelor înainte de a le oferi spre servire; - Asigură implementarea și menținerea standardelor de păstrare și depozitare a produselor și preparatelor

alimentare cu respectarea normelor igienico-sanitare în vigoare.

Beneficii:

Tichete de masa;

Decont transport;

Abonament medical.

Pentru detalii ne puteti contacta de LUNI pana VINERI intre orele 09:00-17:00 la 0-***************-9

Sau sa trimiteti direct CV-ul la:

mail: cariere(a)continentalhotels.ro

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 256037297