2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Suceava
  6. Reprezentanti vanzari - Suceava
Postat 26 aprilie 2024

Colaborare PART TIME B2B, AGENT VANZARI aplicatie digitala constructii

Salariu

2 000 - 3 000 lei

Localizare

Suceava

Tip contract

Colaborare

Tip job

Part time

Comision: Bază și comisionNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Remote/ La distantaRecrutare la distantaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 2

Cautam un agent de vanzari, care sa colaboreze cu noi printr-un contract B2B(SRL sau PFA), PART TIME, care are experienta in domeniul constructiilor(nu e obligatoriu).

Avem o aplicatie pentru digitalizarea managementul santierelor de constructii si cautam o persoana care sa ne ajute cu partea de vanzari.

Cerinte:

  • Agent vanzari cel putin 1 an(experienta pe parte de constructii un plus)

  • Colaborare SRL sau PFA

  • Remote, nu conteaza locatia

Responsabilitati:

  • Vei cauta firme de constructii sau iti vom oferi noi datele de contact

  • Vei suna firmele de constructii pentru a le prezenta produsul nostru(produsul nostru este util firmelor medii spre mari, care au mai mult de 1 santier in paralel)

  • Va trebui sa inveti putin produsul nostru: ce oferim si ce urmeaza sa oferim

  • Le vei oferi asistenta pentru inregistrarea pe platforma si adaugarea la inceput de conturi pentru angajati si santiere

  • Nu ne intereseaza programul, atata timp cat sunt rezultate

  • Beneficiile(salariul sau plata) se negociaza la semnarea contractului in functie de cum se doreste: fix(pe luna/ pe saptmana) sau per client

Produsul pe care trebuie sa il prezentati firmelor de constructii este: santieredigitale . ro

Totul se face pe baza unui contract B2B, intre noi si dumneavostra.

Remote

Localitate

Suceava,

Suceava

Suceava
ID: 268941757