2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Service auto
  5. Service auto - Bucuresti - Ilfov
  6. Service auto - Runcu
Postat 26 aprilie 2024

Consilier Receptie Service Auto

Localizare

Runcu

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 32133234

Descriere

C&A Car Route SRL angajaza Consilier Receptie Service .

Cerinte minime:

- Bune abilitati de comunicare;

- Experienta anterioara in domeniu auto;

- Cunostinte de devizare si comenzi piese;

- Cunostinte de operare pe calculator pentru a putea opera in programele furnizorilor dedicate vanzarii pieselor auto;

- Spirit de observatie.

Responsabilitati:

- Programarea si receptionarea autovehiculelor;

- Intocmirea devizelor de reparatii;

- Deschiderea comenzilor si urmarirea procesului de desfasurare a reparatiilor;

- Documentarea i identificarea pieselor auto necesare autovehiculelor în lucru;

- Identificarea in programele existente a pieselor solicitate;

Se ofera contract de munca pe perioada nedeterminata si salariu atractiv si motivant in concordanta cu cerintele postului si performanta obtinuta.

Program de lucru L-V 09:00-18:00 cu pauza de masa 13:00-13:30.

Locatia se afla in pe soseaua Vitan-Barzesti 9a, Sectorul 4.

Oferim seriozitate si cerem seriozitate. Pentru detalii va rugam sa ne contactati la nr. 07******32(Costi Duica - Conducator unitate).

Localitate

Runcu,

Bucuresti - Ilfov

Locație exactă
Bucuresti - Ilfov, Runcu
ID: 261803458