2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Dambovita
  6. Asistent manager si secretariat - Gaesti
Postat 05 aprilie 2024

Consilier Vanzari

Localizare

Gaesti

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 375151499

Descriere

Angajare: Asistentă Manager și Secretariat

Suntem în căutarea unei persoane motivate și capabile să își asume responsabilități în cadrul echipei noastre în calitate de Asistentă Manager și Secretariat. Candidatul ideal trebuie să fie organizat, eficient și să posede abilități excelente de comunicare și gestionare a sarcinilor.

Responsabilități:

  • Oferirea suportului administrativ necesar managerului și echipei.

  • Gestionarea corespondenței și comunicarea eficientă cu clienții și partenerii de afaceri.

  • Organizarea întâlnirilor și a programului de lucru al managerului.

  • Pregătirea documentelor și rapoartelor administrative.

  • Asigurarea funcționării eficiente a biroului.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniul administrativ/secretariat (de preferat).

  • Absolvirea liceului (Bacalaureatul obținut obligatoriu).

  • Permis de conducere valabil și disponibilitatea de a se deplasa la locul de muncă.

  • Reședința în Găești, Dâmbovița, sau zonele înconjurătoare.(acest post nu este unul remote!)

  • Cunoștințe solide de utilizare a Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint).

  • Abilități matematice la nivel normal.

  • Abilități excelente de comunicare și atitudine sociabilă.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și stimulant.

  • Dezvoltare profesională continuă și posibilitatea de avansare în cadrul companiei.

  • Pachet salarial competitiv, în concordanță cu performanțele și experiența candidatului.

Dacă îndeplinești aceste cerințe și ești pregătit să te alături unei echipe dinamice și orientate spre performanță, te încurajăm să aplici pentru acest post.

Localitate

Gaesti,

Dambovita

Dambovita, Gaesti
ID: 268609378