2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bucuresti - Ilfov
  6. Reprezentanti vanzari - Bucuresti
  7. Reprezentanti vanzari - Sectorul 5
Postat 02 mai 2024

Consilier vânzări

Localizare

Bucuresti, Sectorul 5

Program de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 5CUI / CIF: RO 38743835

ANGAJĂM LUCRĂTOR COMERCIAL pentru rețeaua de magazine Bumbăcel - îmbrăcăminte și produse din gama home.

Beneficii:

- Salariu fix +procent din vânzări

- Mediu de lucru plăcut;

- Contract de muncă pe perioada nedeterminată.

Cerințe: -Persoană cu experiență în vânzări minim 1 an;

-Persoană responsabilă, serioasă și comunicativă;

-Atitudine pozitivă și orientare către client;,

-Punctuală și organizată, ținută adecvată;

-Corectă;

- Disponibilă la deplasări în interes de serviciu;

- Bună cunoaștere a lucrului la calculator.

Descrierea jobului:

Participă activ la procesul de vânzare și oferă informații despre produse; Abordează în mod plăcut clienții și îi consiliază; Recepționează, etichetează și inventariază mărfurile; Aranjează și expune produsele în magazin, cât mai estetic,original, atrăgător și vizibil; Efectuează și menține curățenia în magazin.

Așteptăm CV-ul tău!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 5
ID: 269498653