2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Suceava
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Gura Humorului
Postat 25 aprilie 2024

Consilier vanzari depozit scule si materiale electrice

Localizare

Gura Humorului

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Candidatul Ideal

Cunoasterea pieței de profil din zona (firme de executie, firme de construcții, electricieni, etc) constituie un real avantaj.

Experienta pe un post similar poate constitui un avantaj.

Descrierea jobului

ATRIBUTII:

- Oferta solutii clientilor conform necesitatilor acestora;

- Efectueaza comenzi de aprovizionare;

- Receptioneaza si aseaza la raft produsele primite de la furnizori sau depozitul central;

- Emite bonuri fiscale, facturi, avize;

- Depune efort constant pentru a fideliza clientii.

BENEFICII:

- Salariu motivant + comisioane;

- Tichete de masa; - Prime de Pasti si Crăciun;

- Asigurare privata de sanatate;

- Teambuilding-uri / evenimente de relaxare oferite de către companie;

Localitate

Gura Humorului,

Suceava

Suceava, Gura Humorului
ID: 268883609