2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Brasov
  6. Reprezentanti vanzari - Brasov
Postat 16 aprilie 2024

Consilier Vanzari pentru Magazin Naturist

Localizare

Brasov

Suntem în căutarea unui Consilier Vanzari entuziast și dedicat pentru magazinul nostru naturist. Dacă ești o persoană organizată, sociabilă și pasionată de un stil de viață sănătos, te așteptăm în echipa noastră!

Cerințe:

-Experiența în domeniu nu este obligatorie, dar constituie un avantaj;

-Responsabilitate, seriozitate, implicare;

-Abilități bune de comunicare și relaționare cu clienții;

-Punctualitate, politețe și corectitudine.

Oferim:

-Program de lucru full-time;

-Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;

-Prime de sărbători și bonusuri de performanță;

-Un mediu de lucru plăcut și profesionist;

-Salariu competitiv, peste medie.

Responsabilități:

-Interacționarea amabilă și profesionistă cu clienții;

-Oferirea de informații și sfaturi cu privire la produsele naturiste;

-Gestionarea eficientă a stocurilor și aranjarea produselor în magazin;

-Menținerea unui mediu de lucru curat și organizat.

Aplică acum! Dacă te regăsești în descrierea de mai sus și dorești să te alături echipei noastre, te invităm să trimiți CV-ul aici sau direct în magazinul nostru. Așteptăm cu entuziasm să te cunoaștem!

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 266880543