2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Neamt
  6. Reprezentanti vanzari - Sarata
Postat 29 aprilie 2024

Consilier Vanzari Shopping City Piatra-Neamt

Salariu

2 500 - 2 800 lei

Localizare

Sarata

Nivelul de studii: CalificatComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalCUI / CIF: RO34077475

Descriere

Candidatul Ideal:

Candidatul ideal este o persoana prezentabila, serioasa, amabila si orientata catre client. Spatiul de vanzare este un Magazin comecial amplasat in incinta Mall-ului Shopping City Piatra-Neamt.

Abilitatea de a comunica intr-o maniera amabila cu clientii, dar si cu colegii de munca

Reprezinta un avantaj:

Cunostinte in domeniul manichiurii

Cunostinte despre operarea unei case de marcat reprezinta un avantaj

Cunostinte de limba engleza la nivel conversational reprezinta un avantaj

Experienta in domeniul vanzarilor reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Ofera consultanta clientilor pentru a face alegerea potrivita preferintelor lor

Promoveaza si comercializeaza produsele

Receptioneaza, inventariaza si gestioneaza marfa

Respecta intocmai programul si procedurile de lucru

Beneficii

Pachet salarial motivant.

Bonus de vanzare

Discount pentru angajat

Echipa dinamica

Program flexibil

Bonuri de masa

Localitate

Sarata,

Neamt

Neamt, Sarata
ID: 268598526