2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Prahova
  6. Muncitori constructii - Ploiesti
Postat 05 mai 2024

Constructor - montator structuri metalice

Salariu

3 500 - 4 000 lei

Localizare

Ploiesti

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibilDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO33449210

Cei interesati sa aplice sunt rugati sa lase mesaj cu CV-ul sau cu datele lui (telefon, nume, domiciliu, experienta). Va multumim!

Cerinte:

#Experienta minim 2 ani pe un post similar sau in constructii, lacatuserie, termoziolatii, in realizarea acoperisurilor sau instalatii;

#Disponibil deplasari in tara si strainatate;

#Disponibilitate la efort fizic;

# se considera avantaj - permis cat. B si experienta ca si sofer / posesor auto minim 2 ani;

Descrierea jobului:

#Executie si montaj structura metalica (sisteme de inchideri, acoperis, pereti fatade din tabla galvanizata, cutata, izolatii, panouri sandwich etc.)

#Manevrarea materialelor,ansamblelor si subansamblelor metalice

#Pregatirea elementelor componente pentru structurile metalice

#Asamblari si fixari de subansamble prinbuloane, nituri, suruburi

BENEFICII:

#Pachet salarial motivant (salariu minim net: 3500 lei);

#Cazare, masa, diurna si transport asigurate de angajator;

#Prima de Paste, Prima de Craciun si alte bonusuri;

#Transport asigurat.

Localitate

Ploiesti,

Prahova

Prahova, Ploiesti
ID: 218644412