2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Promoter-brand ambassador
  5. Promoter-brand ambassador - Cluj
  6. Promoter-brand ambassador - Cluj-Napoca
Postat 18 aprilie 2024

Consultant dermatocosmetice - Sesderma

Salariu

2 250 - 5 000 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: StudentComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalRecrutare la distantaDeschis pt studentiProgram si in weekend

Cautam activ 2 Consultanti dermato-cosmetice cu locatie in Cluj Napoca si Timisoara pentru clientul nostru - Sesderma.

Esti pasionată de frumusețe și de ingrijirea tenului? Notiunile de tipul skincare, retinol, serum, SPF iti sunt familiare? Iți doresti să reprezinti o companie care promoveaza produse inovatoare in dermatologia cosmetica de peste 25 de ani? Te asteptam sa faci parte din echipa Sesderma, unde vei avea urmatoarele responsabilitati:

Descrierea jobului:

  • Promovarea in cadrul farmaciilor partenere a produselor din portofoliul Sesderma (locatia exacta va fi comunicata in cadrul interviului final);

  • Recomandarea produselor companiei Sesderma in functie de nevoile clientului;

  • Efectuarea sedintelor de dermoanaliza si stabilirea, in functie de rezultatele obtinute a schemei de recomandare personalizate;

  • Indeplinirea obiectivelor de vanzari lunare stabilite.

Cerinte:

  • Experienta anterioara intr-o pozitie similara nu este obligatorie, insa constituie un avantaj;

  • Studii liceale finalizate cu diploma de bacalaureat;

  • Cunostinte despre piata produselor cosmetice;

  • Foarte bune abilitati de comunicare si relationare, initiativa, perseverenta, flexibilitate, empatie, spirit de echipa, orientare catre rezultate;

  • Aspect fizic placut, ingrijit.

Beneficii:

  • Pachet salarial format din salariu fix plus bonusuri lunare variabile in functie de gradul de indeplinire al obiectivelor;

  • Program de 7 ore, 4 zile pe saptamana (Joi-Duminica, interval orar 12-19);

  • Traininguri de specialitate;

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 267726117