2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Suceava
  6. Reprezentanti vanzari - Suceava
Postat Azi la 06:47

Consultant vanzari online

Salariu

500 - 1 000 €

Localizare

Suceava

Nivelul de studii: CalificatComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Descrierea jobului

• preluarea comenzilor online si telefonic;

• pastrarea legaturii cu clientii magazinului online/platforma marketplace;

• postarea produselor pe diverse platforme de marketing;

• acordarea asistentei clientilor in cazuri multiple: modalitati de plata, de livrare, retururi;

• recomandarea/propunerea unor tipuri de abonamente/pachete, in functie de nevoile acestora (upsell);

•analizeaza si identifica clientii noi;

•implementeaza proiecte de vanzari si camapanii de marketing.

Beneficii

•colectiv tanar si dinamic;

•posibilitatea de a lucra intr-un domeniu in plina dezvoltare;

•sprijin constant din partea colectivului;

•atmosfera prietenoasa la birou;

•cafea nelimitata;

•potential de progres profesional rapid;

• program de lucru flexibil;

• contract de munca pe perioada nedeterminata;

• posibilitatea de avansare.

Candidatul ideal este o presoană tânără, energică, prezentabilă, deschisă și serioasă.

Are abilități de:

•comunicare, negociere si relationare cu clientii (persoane fizice si juridice);

•persoana dinamica, responsabila, orientata catre client si spre atingerea obiectivelor;

•proactiv, inovativ, independent si empatic;

• orientare spre client. Identificarea usoara a nevoilor si cererii clientilor;

• experienta pe un post similar si lucru in platformele online (reprezinta un avantaj);

• operarea programelor din suita Microsoft Office;

• gandire logica, structurata, spontaneitate;

• asimilarea cu usurinta a noutatilor din domeniu;

• atitudine pozitiva, atentie la detalii si spirit de echipa;

• asumarea responsabilitatilor;

•cunoastere limbii engleze reprezinta un avantaj.

Beneficii acordate

Bonus de performanță

Prime de sarbatori

Vouchere de vacanță

Pensie privata

Tichete de masa

Decontare transport

Discounturi

Abonament servicii medicale

Dezvoltare

Traininguri de specializare

Cafea/ceai/snacks la birou

TOP DEFENDER este specializat în distribuţia de echipamente (de protectie ,scule si unelte pentru service/ constructii,Gradinarit etc ) şi furnizarea de soluţii personalizate pentru protecţia individuală a muncitorilor activi. Îşi desfăşoară activitatea atât pe teritoriul României cât şi în afara ei în toată comunitatea europeană.

Localitate

Suceava,

Suceava

Suceava
ID: 258640247