2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Prahova
  6. Reprezentanti vanzari - Ploiesti
Postat 13 mai 2024

Consultanti de Vânzări pentru Credite Bancare- full time sau part time

Salariu

3 000 - 8 000 lei

Localizare

Ploiesti

Nivelul de studii: CalificatComision: Bază și comisionMobilitatea postului: HybridProgram de munca: Program flexibilDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 6

Descriere

Agenți de Vânzări pentru Credite Bancare* - Prahova

( Pot fi si in regim de colaborari cu agenti imobiliari , agenti de asigurari , agenti companie telefonie mobila sau alt tip de agenti de vanzari )

Suntem un broker național premium cu o reputație solidă în industria financiară, specializat în oferirea de soluții personalizate de creditare bancară pentru clienții noștri.

Cu o experiență de peste 10 de ani în domeniu, ne-am consolidat poziția ca lideri în furnizarea de servicii de încredere și de înaltă calitate. În continuarea succesului nostru, căutăm să extindem echipa noastră prin recrutarea de agenți de vânzări dedicați și talentați.

Responsabilități:

- Identificarea și contactarea potențialilor clienți interesați de serviciile noastre de creditare bancară

- Prezentarea avantajelor și beneficiilor produselor noastre financiare

- Consilierea clienților în alegerea celui mai potrivit produs financiar pentru nevoile lor

- Întocmirea și procesarea dosarelor de credit în conformitate cu politicile și procedurile noastre interne

- Menținerea relațiilor cu clienții și dezvoltarea rețelei de clienți potențiali în regiunea alocată

Cerințe:

- Experiență demonstrată în vânzări și/sau în domeniul bancar, de preferat în acordarea de credite

- Abilități excelente de comunicare și negociere

- Orientare către atingerea obiectivelor și rezultatelor

- Capacitatea de a lucra independent și în echipă

- Permis de conducere și disponibilitate pentru deplasări în teritoriu

Beneficii pentru agenții cu comision:

- Comision atractiv în funcție de performanță

- Oportunități de câștig substanțiale în funcție de volumul de vânzări

Beneficii pentru agenții cu parte fixă plus comision:

- Parte fixă garantată pentru a asigura un venit stabil

- Comision atractiv în plus, în funcție de performanța individuală și a echipei

Dacă sunteți interesat să faceți parte din echipa noastră și să vă construiți o carieră de succes în industria bancară, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră sau să ne contactați la numărul de telefon din anunt.. Așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem!

Menționăm că doar candidații selectați vor fi contactați pentru interviu

Localitate

Ploiesti,

Prahova

Prahova, Ploiesti
ID: 270211596