2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Operatori date
  5. Operatori date - Satu Mare
  6. Operatori date - Satu Mare
Postat 15 aprilie 2024

Contabilitate primara / operator date in SAGA

Salariu

3 000 - 4 000 lei

Localizare

Satu Mare

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

Căutam colegă sau coleg.

candidatul ideal :

-experienta pe un post similar minimum 2 ani

-foarte bune abilitati de organizare si prioritizare a activitatii

-excelente abilitati de comunicare si relationare

-cunostinte operare PC (Word, Excel, Outlook)

Descrierea jobului

- Intocmirea si Inregistrarea NIR-urilor in softul de contabilitate si gestiune

- Intocmire facturi si avize in programul SAGA;

- Intocmire situatii plati si operare extrase bancare;

- Reevaluari solduri, clienti, furnizori, casa in lei, banca in lei/ valuta;

- Arhivarea si indosarierea documentelor contabile;

- Participarea la receptia marfii si inventarierea produselor;

Beneficii:

- Conditii de formare profesionala

- Posibilitate de promovare

- Salariu motivant

In primele doua luni de la angajare vei parcurge un proces de integrare prin intermediul caruia vei putea dobandi cu mai mare usurinta toate cunostintele necesare pentru a duce la bun sfarsit sarcinile specifice postului: vei beneficia de pregatire in utilizarea softului de contabilitate si gestiune, iti vom vorbi despre produsele, serviciile si clientii nostri si iti vom fi explica sistemele noastre de lucru.

In cazul in care sunteti interesat de acest post , va rugam sa aplicati CV-ul dumneavoastra.

Localitate

Satu Mare,

Satu Mare

Satu Mare
ID: 224542778