2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - international
  5. Transport marfa - international - Mures
  6. Transport marfa - international - Targu-Mures
Postat 26 aprilie 2024

Coordonator Transport

Salariu

2 500 - 3 000 lei

Localizare

Targu-Mures

Tip job

Part time

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Remote/ La distantaProgram de munca: Program flexibilNumarul de posturi disponibile: 1

Cautam un Coordonator Transport cu bune abilitati de comunicare si negociere dar si o persoana organizata care isi va desfasura activitatea exclusive de acasa.

Postul este disponibil pentru judetul Mures!

Tu esti persoana potrivita daca:

·         Esti absolvent de studii medii / superioare;

·         Ai abilități excelente de comunicare;

·         Esti un bun negociator;

·         Ai abilitati de planificare si organizare;

·         Bune cunostinte de operare PC (MS Office);

·         Cunosti limba Engleza la nivel mediu;

·         Experienta intr-un rol similar reprezinta un avantaj;

Principalele tale responsabilitati vor fi:

·          Asigurarea zilnica a necesarului de camioane pe tipuri de rute si tonaj pentru realizarea livrarilor on time si in full a tuturor comenzilor clientilor, la nivel national si international

·          Administrarea programelor informatice specifice, intretinerea si actaualizarea informatiilor pentru fiecare regiune/judet in parte in vederea asigurarii conformitatii bazei de date cu realitatea din piata, pentru a putea furniza servicii optime clientilor contractati

·          Realizarea analizelor de transport si a activitatilor aferente acestora

·          Gestionarea eficienta a documentelor si a rapoartelor interne

·          Asigurarea colectarii, prelucrarii si a respectarii fluxului de date intern, cat si catre autoritatile reglementate de legislatie

Sună interesant? Hai să discutăm, lasa-ne datele de contact si te vom suna pentru o scurta discuție!

Localitate

Targu-Mures,

Mures

Mures, Targu-Mures
ID: 269237884