2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Curierat
  5. Curierat - Constanta
  6. Curierat - Constanta
Postat 17 aprilie 2024

Curier/Livrator Tazz / Bolt Food /Bringo Închiriere scutere

Salariu

2 000 - 9 000 lei

Localizare

Constanta

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibilRecrutare la distantaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 23CUI / CIF: 48559997

Firmă de Livrări parteneră Tazz, Bringo și Bolt Food în orașul Constanța

Telefon: 07********90

Formular angajare online:

Dacă ești în căutarea unei oportunități de angajare plină de energie, și vrei să faci parte dintr-o echipă dedicată, atunci noi suntem aici pentru tine! Compania noastră caută curieri entuziaști și motivați pentru a se alătura echipei noastre în creștere.

Responsabilități:

-Preluarea comenzilor și asigurarea livrării acestora la clienți în siguranță și la timp.

-Comunicarea eficientă cu clienții pentru a asigura o experiență de livrare pozitivă.

-Respectarea regulilor de circulație și a legislației rutiere.

-Menținerea vehiculelor în stare bună de funcționare și curățenie.

Cerințe:

·        Un telefon mobil

·        Permis de conducere valid (dacă este cazul).

·        Scuter, mașină sau bicicletă (se pot închiria)

·        Abilități bune de navigare în oraș.

·        Atitudine pozitivă și orientare către clienți.

·        Responsabilitate și punctualitate.

·        Cunoașterea regulilor de igienă și siguranță alimentară.

·        Flexibilitate în program, inclusiv disponibilitate la orele de vârf și în weekenduri.

Documente necesare

 - Cerere de angajare (completată fizic sau electronic emisă de noi);

 - Carte de identitate;

 - Permis de conducere (opțional)

 - Adeverință medicală (de la medicul de familie: clinic sănătos, apt pentru angajare);

 - Adeverință de la locul de muncă/de pensie/elev/student (opțional);

Oferim:

-Oportunitatea de a câștiga venituri suplimentare sau un venit stabil, în funcție de volumul de livrări (30-80 de lei pe oră în funcție de nr. de comenzi/curieri.)

-Bonusuri vreme nefavorabilă/ de performanță/ cod roșu de comenzi

-Bonus de recomandare (aducerea unui nou membru în echipa se recompensează în funcție de veniturile acestuia)

-Flexibilitate în program și posibilitatea de a lucra în regim part-time sau full-time.

-Echipă prietenoasă și un mediu de lucru plăcut.

-Posibilitatea de a dezvolta abilități în servicii și de a interacționa cu o gamă variată de clienți.

-Suport 24/7

-Plata la săptămână/2 săptămâni/lună

-Decontare parțială  carburant/piese

-Posibilitatea de închiriere echipamente (scuter/Genți/suporți/baterii externe/echipament de protecție)

RDB Jog: 275 lei/săptămână, 1100 lei/lună

RDB Spider: 275 lei/săptămână, 1100 lei/lună

SYM X Pro: 300 lei/săptămână, 1200 lei/lună

Căutăm mereu să ne extindem familia CITY SPRINT cu curieri talentați și motivați. Indiferent dacă ești începător sau ai experiență în domeniu, dacă ai pasiune pentru livrări te invităm să ne contactezi și să te alături echipei noastră.

Modalități de angajare (în termen de 1-2 zile lucrătoare)

Dacă sunteți interesat și îndepliniți cerințele de mai sus, vă rugăm să ne trimiteți:

  -CV-ul și o scurtă scrisoare de intenție la adresa email. Specificați în subiectul e-mailului intenția de angajare (Angajare Tazz/Bolt și vehiculul Mașină/Scuter/Bicicletă sau altele),

  -Telefonic: 07********50

-Completarea formularului de înscriere urmând a fi contactat telefonic sau scris.

 Vă mulțumim pentru interesul acordat! Așteptăm cu nerăbdare să vă alăturați echipei noastre.

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 262134920