2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Cluj
  6. Personal necalificat - Juc-Herghelie
DeLonghi Romania
Postat 03 mai 2024

De'Longhi Jucu angajează Mașiniști Logistică Internă și Stivuitoriști

Localizare

Juc-Herghelie

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 6

Angajăm Mașiniști Logistică Internă și Stivuitoriști cu experiență pentru fabrica de producție espressoare automate de cafea din Jucu, jud. Cluj.

Candidatul Ideal

  • Minimum 8 clase;

  • Atestat stivuitorist, talon vizat - Stivuitorist;

  • Adaptabil, proactiv, flexibil;

  • Respectă normele de sănătate și securitate în muncă si regulamentul intern.

Principalele responsabilități - Stivuitorist:

  • Execută activități folosind mijloace de ridicare marfă (liza electrică), pistolul SAP și computerul;

  • Pregătește marfa (manual și/sau folosind liza electrică - de la nivel de palet la nivel de cutie) în locația Supermarket conform comenzii în lucru de pe linia de producție;

  • Reasează materia primă în Supermarket odată cu schimbarea comenzii în lucru;

  • Alimentează trenul logistic cu materie primă;

  • Efectuează transferuri interne de materiale folosind stivuitorul sau liza electrică;

  • Depozitează produsele pe rafturile din depozite folosind stivuitorul cu catarg și pistolul RF-GUN conform etichetei de SAP;

  • Alimentează supermarketurile cu paleții de materiale necesari din depozite;

  • Pregătește paleții pentru livrare;

Beneficii:

  • Tichete de masă;

  • Bonus de performanță lunar;

  • Posibilitate efectuare ore suplimentare plătite dublu;

  • Spor de weekend și flux continuu la programul de 4 schimburi;

  • Spor de noapte;

  • Masa asigurată la cantina din incinta unității;

  • Transportul asigurat de pe rutele existente;

  • Servicii medicale in colaborare cu Regina Maria (coplată);

  • Contract pe perioadă nedeterminată - un loc de munca stabil;

  • Oportunități de dezvoltare profesională.

Localitate

Juc-Herghelie,

Cluj

Cluj, Juc-Herghelie
ID: 269530409