2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Vrancea
  6. Ingineri - Focsani
Postat 19 aprilie 2024

Dezvoltator imobiliar,angajez inginer constructor execuție si teoretic

Salariu

1 200 - 1 400 €

Localizare

Focsani

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Senior-level (> 5ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Candidatul ideal

  • Absolvent de studii superioare- Facultatea de constructii.

  • Experienta de lucru necesară in execuție, dar si cunostinte de proiectare (lucrări in Autocad).

  •  Detine abilitati de organizare, comunicare si relationare.

Descrierea jobului:

  • Coordonarea si urmarirea executiei lucrarilor pe santier in vederea respectarii standardelor calitatii si cantitatii conform caietului de sarcini, precum si respectarea termenelor de executie.

  •  Cooperarea si buna relationare cu proiectanti, diriginti de santier, responsabili tehnici, firme de specialitate, subcontractanti.

  • Locatiile santierelor sunt in Focșani, Vrancea

Beneficii:

  • Contract pe perioada nedeterminata

  • Salariu competitiv+bonusuri de performanta

Localitate

Focsani,

Vrancea

Vrancea, Focsani
ID: 267489956