2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Hunedoara
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Hateg
Postat 10 aprilie 2024

Director Magazine - GERAICO SERV

Salariu

4 500 - 5 000 lei

Localizare

Hateg

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO 5860405

Cautam o persoana bine organizata si responsabila, ce doreste sa faca parte din echipa Geraico Serv.

Ce cautam:

• Studii medii / superioare.

• Experienta in domeniu de minim 2 ani.

• Cunostiinte in folosirea unui computer.

• Detinator permis categoria B.

Responsabilitati:

• Planificare, organizarea, coordonarea, conducerea, controlul si evaluarea activitatii magazinelor Geraico Serv din: Bistra (AB), Alba Iulia (AB), Deva (HD), Hateg (HD), Petrosani (HD), Resita (CS), Timisoara (TM).

• Reprezentarea firmei in relatiile cu partenerii de afacerii.

• Aplicarea strategiei, politicilor si procedurilor firmei.

• Asigurarea si optimizarea stocurilor de marfa.

• Gestionarea elementelor patrimoniale din magazine.

• Organizarea si supravegherea activitatii personalului din subordine.

• Deplasarea la magazinele Geraico Serv.

Ce oferim:

• Salariu net intre 4.500 ron - 5.000 ron

• Tichete de masa in valoare de 35 ron/zi

• Masina de serviciu.

Localitate

Hateg,

Hunedoara

Hunedoara, Hateg
ID: 251981717