2. Locuri de munca
  3. Paza si protectie
  4. Monitorizare
  5. Monitorizare - Bucuresti - Ilfov
  6. Monitorizare - Bucuresti
  7. Monitorizare - Sectorul 2
Postat 02 aprilie 2024

Dispecer (a) centru alarma

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Descriere

DISPECER(A) CENTRU DE ALARMA

DESCRIERE

Force 1 Divizia de Securitate angajează tineri și tinere, cu sau fără experiență, pentru ocuparea poziției de DISPECER(Ă) CENTRU DE ALARMĂ, pentru Dispeceratul Național al companiei:

CERINȚE MINIME:

- 12 clase absolvite și fără antecedente penale.

- Bune abilități de operare pe calculator și dexteritate în comunicare.

- Experiența anterioară reprezintă un real avantaj.

RESPONSABILITĂȚI:

- Monitorizează obiectivele conectate în dispecerat.

- Preia semnalele recepționate și acționează conform procedurilor interne de lucru.

- Consemnează evenimentele în registrele specifice.

PROGRAM DE LUCRU:

- De LUNI până VINERI, în două schimburi, prin rotație:

o săptămână în schimbul 1 = 07:00-15:00 (8 ore)

o săptămână în schimbul 2 = 15:00-24:00 (9 ore)

- La ieșirea din schimbul 2 se asigură transportul către domiciliu

- Zilele de Sâmbătă și Duminică sunt libere

BENEFICII:

- Pachetul salarial NET este: 3330 lei, iar orice oră suplimentară peste norma de lucru lunară de 180 de ore, este plătită la tariful orar stabilit individual pentru fiecare angajat;

- Contract de muncă pe perioadă nedeterminată din prima zi de lucru si pregătire profesională asigurată în prima lună de activitate;

- Suport pentru înscrierea la cursul de specialitate în vederea obținerii atestatului profesional de DISPECER CENTRU DE ALARMĂ și avizarea acestuia la Poliție, costurile fiind suportate de către companie.

PUNCT DE LUCRU:

- Adresa Dispeceratului Național este: București, Piața Pache Protopescu, Nr. 9, Etaj 3, Sector 2; - Punct de reper: la 3 stații de troleibuz (69, 70, 90) venind dinspre Universitate, în rodul de la Parcul Izvorul Rece.

Persoanele interesate sunt rugate să ne trimită CV-ul, urmând a fi contactate în cel mai scurt timp, în vederea stabilirii de comun acord a unui interviu.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 266188166