2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Arges
  5. Alte locuri de munca - Pitesti
Postat 19 aprilie 2024

Dispecer monitorizare

Salariu

1 - 10 000 lei

Localizare

Pitesti

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Suntem în căutarea unui specialist dedicat pentru a se alătura echipei noastre în calitate de monitor de transport 3.5 tone. Această poziție implică monitorizarea și coordonarea eficientă a transportului de mărfuri cu vehicule de până la 3.5 tone, asigurându-ne că fiecare livrare este gestionată cu precizie și profesionalism. În plus față de responsabilitățile de bază, acest rol implică și gestionarea relațiilor cu clienții și verificarea documentelor pentru a asigura conformitatea cu comenzile de transport.

Responsabilități:

-Monitorizarea rutelor și programelor de livrare pentru a asigura respectarea termenelor limită și optimizarea traseelor

-Coordonarea strânsă cu șoferii și clienții pentru a asigura o distribuție eficientă și satisfacția clienților

-Verificarea și compararea documentelor de transport cu comenzile clienților pentru a asigura acuratețea și conformitatea

-Rezolvarea rapidă a problemelor și gestionarea neconcordanțelor în timp util, asigurându-ne că livrările sunt efectuate în conformitate cu standardele noastre de calitate

-Întocmirea rapoartelor de monitorizare și actualizarea bazelor de date pentru a urmări progresul și performanța operațională

Cerințe:

-Experiență anterioară în monitorizarea transportului sau domenii similare este esențială

-Abilități excelente de comunicare verbală și în scris, cu capacitatea de a dezvolta și menține relații profesionale cu clienții și colegii

-Capacitatea de a lucra sub presiune și de a gestiona eficient sarcinile multiple

-Cunoștințe solide de utilizare a computerului și a sistemelor de urmărire a transportului

-Permis de conducere categoria B și disponibilitate pentru deplasări ocazionale

Beneficii:

-Pachet salarial competitiv și beneficii suplimentare

-Oportunități de avansare în cadrul companiei și dezvoltare profesională continuă

-Mediu de lucru dinamic și provocator, cu o echipă dedicată și sprijinătoare

-Dacă sunteți interesat și îndepliniți cerințele de mai sus, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. și o scrisoare de intenție la adresa de email [adresă de email] până la data de [data limită].

-Alăturați-vă echipei noastre și jucați un rol vital în furnizarea unor servicii de transport de încredere și la înălțimea așteptărilor clienților noștri! 0-***************-7

Localitate

Pitesti,

Arges

Arges, Pitesti
ID: 269235195