2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Dispeceri
  5. Dispeceri - Cluj
  6. Dispeceri - Cluj-Napoca
Postat 25 aprilie 2024

Dispecer transport marfa

Localizare

Cluj-Napoca

Descriere

Candidatul Ideal

- Cunostinte de limba engleza - scris si vorbit nivel avansat,

- Abilitati de operare MS Office, Bursa de Transport, Timocom,etc

- Bun negociator, persoana comunicativa , dinamica

- Abilitati de planificare,organizare, negociere si comunicare atat in interiorul companiei cat si cu clientii

- Pastrarea unei bune comunicari cu clientul si soferul pana la descarcare

- Initiativa si orientare catre rezolvarea situatiilor intampinate

- Persoană organizată, ordonată, atentă la detalii, responsabilă, bună cunoscătoare a geografiei Europei

​- Experiență în domeniu

Descrierea jobului

Responsabilități:

- Achizitionare de curse de pe burse transport (Timocom ),platforme de licitatii , etc

- Organizarea si planificarea transporturilor cat mai eficient

- Optimizarea costurilor

- Mentinerea legaturii cu soferii / colaboratorii

Ce oferim?

- Pachet salarial optim

- Laptop

- Telefon

- Cursuri de dezvoltare

- Bonus anual si lunar de performanță

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 244740256