2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Bucuresti - Ilfov
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Bucuresti
  7. Ospatar, barman, sef de sala - Sectorul 1
Postat 22 aprilie 2024

Dodo Pizza angajeaza Sef de tura - JIULUI/Marmura Residence

Salariu

3 500 - 4 500 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Program de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

DESCRIERE

 Dodo Pizza cauta coleg/colega pentru postul - Sef de tura in zona -Marmura Residence/ JIULUI

Ingredientele pe care trebuie sa le aduci tu sunt:

  • Voia buna si energia. Cunostiintele si experienta sunt din partea casei.

  • Ai experienta in coordonarea, controlul si organizarea unei echipe - reprezinta un avantaj;

  • Esti o persoana responsabila, organizata si orientata spre performanta;

  • Ai experienta in bucatarie sau un rol similar - reprezinta un avantaj.

Am vorbit doar de experienta? Nici nu mai conteaza cat timp esti dispus sa inveti de la noi. Promitem o echipa asa cum nu ai mai vazut, suntem neobisnuiti de buni si seriosi!

Care vor fi responsabilitatile tale:

- Vei organiza cat mai eficient programul colegilor din bucatarie si a livratorilor;

- Vei ajuta la procesul de productie din bucatarie - cand este cazul;

- Te vei ocupa de instruirea si integrarea stagiarilor;

- Vei comunica cu clientii si vei oferi suport pentru solutionarea sesizarilor;

- Inventarierea si gestionare banilor si a bunurilor pe parcursul turei;

- Gestionarea marfurilor in restaurant.

Ce Beneficii vei avea pentru inceput:

- Instuire platita si suport pana vei fi pregatit sa preiei tura singur/a;

- Salariu stabil + procent pentru atingerea indicatorilor de performata;

- Spor de vechime;  spor de weekend,

- Tichete de masa (30 lei/zi) din a 2 luna de activitate.

- Posibilitatea de avansare pentru ca este mai usor sa cresti din interior;

Trimite CV-ul la adresa email recrutare()dodopizza.ro

Sau lasa un mesaj pe whatsapp la nr tel. +40**********89 pentru a programa o discutie cu noi.

Te asteptam in echipa Dodo Pizza!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 263438656