2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal Fast Food
  5. Personal Fast Food - Constanta
  6. Personal Fast Food - Constanta
Postat 22 aprilie 2024

Dominos Pizza angajeaza preparator pizza, in orasul Constanta.

Salariu

3 800 lei

Localizare

Constanta

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 40384270

Descriere

Responsabilitati:

- Preparare pizza pe baza comenzilor primite de la clienti (intins blatul, adaugat sos, mozzarella, celelalte ingrediente din reteta, introducere in cuptor); produsele care trebuiesc preparate sunt afisate pe un display cu acces vizual usor;

- Pregatire pentru utilizare zilnica in procesul de productie a legumelor fresh (feliere ciuperci, ardei, rosii, ceapa);

- Curatenie la locul de munca;

- Igienizarea ustensilelor cu care se lucreaza, ori de cate ori este nevoie.

- Participare la actiunile de curatenie generala a magazinului, conform programului stabilit de managerul de unitate;

- Colaborare continua cu ceilalti mebrii ai echipei in vederea sincronizarii activitatilor din procesul de lucru;

- Aplicarea si respectarea cu rigurozitate a normelor de lucru ale brandului.

Beneficii:

- Contract de munca pe perioada nedeterminata;

- Salariul fix si program de fidelizare a personalului prin spor de vechime de 1% pe an;

- Tichete de masa, tichete cadou cu ocazia sarbatorilor legale (Paste, Craciun, 8 Martie, 1 Iunie);

- Program de lucru: magazinul functioneaza intre orele 11-23 zilnic, 7 zile pe saptamana; se poate opta pentru program de lucru in 2 ture sau pentru program 2 zile lucrate, 2 zile libere;

- Se asigura transportul de la locul de munca la finele programului de lucru;

Cerinte:

- Atitudine constructiva si dorinta de a invata;

- Experienta anterioara constituie un plus, dar nu este obligatorie; se asigura formare profesionala la locul de munca.

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 259734457